Sbor dobrovolných hasičů Dobrá Voda u Č.Budějovic

Zakopáváte doma o starý elektrošrot? My ho za vás odneseme a odvezeme zdarma. Klidně i z půdy!

Věděli jste, že stará elektrozařízení překážejí ve většině domácností úplně zbytečně?

Máte doma starou pračku, sušičku, myčku, lednici, fén, televizi, walkman, mikrovlnku, počítač, žehličku, vrtačku nebo mrazák? Nechce se vám s nimi do sběrného dvora, protože jsou moc velké a těžké? Nebo nemáte způsob, jak je tam dostat?

Tyto zařízení vám doma překážejí, a přitom by na jejich místě mohlo být něco mnohem úžitečnějšího!

K tomu, abyste doma měli více místa, a možná i klidu, stačí pouze vyplnit a odeslat formulář na této stránce. O veškerý elektrošrot z vaší domácnosti se postarají dobrovolní hasiči z Dobré Vody u Českých Budějovic! ZDARMA a včetně jeho transportu. I kdybychom jsme to všechno měli snosit z půdy! To vše v rámci akce Recyklujte s hasiči. Za loňský rok jsme takto pomohli odvozit a zrecyklovat více než 1300 starých elektrozařízení.

Kdo jsme a proč to všechno děláme?

Jsme spolek dobrovolných hasičů z Dobré Vody u Českých Budějovic. Naši členové vyjíždí na pomoc i profesionálnímu hasičskému sboru. Mezi naše činnosti patří například kácení a prořezávka nebezpečných stromů nebo pomoc při povodních či jiných živelných katastrofách. Pracujeme s dětmi, nejenom v otázkách sportu, hasičského táboru, ale i v otázkách sebeochrany a záchrany ostatních. Zároveň každý rok pořádáme několik společenských akcí v naší obci. Namátkově třeba pálení čarodějnic, dětský den, pokládání věnců u pomníku padlých ve světové válce, hlaholení (rozsvěcení vánočního stromu) či ples. Peníze, které vyděláme sběrem elektrozařízení, tak podpoří tyto a mnohé další činnosti. Pomohou nám i nadále být zde pro vás ve chvílích, které si nikdo nepřejeme zažít.

Pokud máte doma staré elektrozařízení, kterého byste se rádi zdarma a bez zbytečných starostí zbavili, dejte nám vědět!

Na vámi zadaný kontakt vám dáme vědět den a čas, kdy bychom se u vás mohli pro elektrozařízení stavit. Od vás budeme jen potřebovat ukázat, kde si ho máme vyzvednout.

Formulář, ve kterém nám může sdělit informace o sobě a vašem elektrozařízení.

    © Copyright 2017 www.sdhdv.cz